Pamiętaj, zwracając towar tracisz dożywotnio dostęp do mega atrakcyjnych rabatów w przyszłości. Pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić do nas przed zwrotem towaru, aby omówić dany problem. Jesteśmy pewni, że odpowiednio zrekompensujemy Twój ewentualnie nietrafiony wybór. Oprócz tego towar musi być w nienagannym stanie bez żadnych śladów użytkowania i zawierać wszystkie przypięte metki w tym samym miejscu, co oryginał.

Niektóre produkty mogą wyglądać jak używane, ponieważ zostały wykorzystane do sesji zdjęciowych. Każda modelka musiała ubrać dany produkt, abyśmy mogli wykonać profesjonalne zdjęcie. Po takim zabiegu niektóre produkty (głównie skóry i podobne) mogą lekko się pognieść. Doprowadzenie później takiego produktu do stanu niemalże fabrycznego jest niemożliwe, a sztuczne zabiegi lub pranie nie jest dobrze odbierane przez nasze klientki. Prosimy zatem o dużą wyrozumiałość dla naszych ubrań i zrozumienie branży odzieżowej.

Aby jednak zwrócić towar do naszej firmy, musisz wypełnić poniższy formularz i odesłać go wraz z zakupem na paczkomat o numerze: KME01M

Zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu odebrania przez nas towaru z paczkomatu, a nie od daty wysłania towaru.

FORMULARZ ZWROTU